کارخانه پودر لباسشویی فله ای این محصول را به تازه عروس ها رایگان می دهد

رای جلوگیری از مشکلات ناشی از انباشته شدن، ریزش بیش از حد یا باقیمانده در ماشین لباسشویی خود، همیشه مواد شوینده مانند پودر لباسشویی فله ای را اندازه بگیرید و دستورالعمل های سازنده را بر اساس اندازه بار و سطح خاک دنبال کنید. اگر آب بسیار نرم دارید یا مقدار کمی کثیف دارید، ممکن است نیاز به استفاده از مواد شوینده کمتری داشته باشید.

اگر از مواد شوینده بیش از حد استفاده شود، شستشوی کامل آن دشوار خواهد بود. برای جلوگیری از مشکلاتی مانند ریختن بیش از حد، هدر رفتن مواد شوینده یا باقیمانده، شوینده ای مانند Swash را در نظر بگیرید.

شوینده لباسشویی Swash™ با درپوش دوز ریختن از قبل اندازه گیری شده طراحی شده است تا فقط آنچه را که برای تمیز کردن و مراقبت از وسایل خود نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد – نه بیشتر، نه کمتر.

مواد پرکننده در برخی از پودرهای شوینده ممکن است به طور کامل در شستشو حل نشوند، که می‌تواند باعث ایجاد انسداد در سیستم سپتیک شما یا گرفتگی در شیلنگ تخلیه شود که می‌تواند در توانایی ماشین لباسشویی شما برای تخلیه کامل تداخل ایجاد کند.

مواد شوینده مایع تا زمانی که طبق بسته بندی محصول دوز توصیه شده را مصرف کنید، کمتر باعث ایجاد مشکلات سپتیک می شود. اگر می خواهید از پودر شوینده استفاده کنید، حتما برچسب آن را بررسی کنید تا ببینید آیا از نظر عفونی ایمن است یا خیر.

شوینده مایع برای تمیز کردن کاملتر در آب سخت تصفیه نشده بهتر عمل می کند. مواد تشکیل دهنده آن با مواد معدنی که معمولاً در آب سخت وجود دارد واکنش نشان نمی دهند، بنابراین آن را در برابر اثرات آن مقاوم تر می کنند.

همچنان می‌توانید از پودر شوینده با آب سخت استفاده کنید، اما احتمالاً برای تمیز کردن مناسب نیاز به استفاده از مواد شوینده بیشتری دارد. همیشه توصیه های سازنده مواد شوینده روی بسته بندی محصول را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.