پیدا شدن درب ضد سرقت شیشه ای با روکش طلا مردم را متعجب کرد

مدل های درب ضد سرقت شیشه ای لولایی که مدل دیگری غیر از مدل های ریلی هستند نیز اخیراً رواج پیدا کرده اند و در زمینه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. درب ضد سرقت شیشه ایلولایی همانطور که از نامش پیداست از نظر سیستم کاری شبیه درب های غیر شیشه ای است.

می توان آن را به سمت داخل یا خارج باز کرد، اما با استفاده از شیشه ساخته شده است نه از چوب. هم در محل کار و هم در منزل قابل استفاده است. این سیستم ها در مدل ها و رنگ های مختلف نیز موجود هستند. شما می توانید با تماس با شرکت ما از جزئیات مطلع شوید.

مدل های درب ضد سرقت شیشه ایگزینه های زیادی برای مصارف اداری و خانگی دارند. با توجه به ویژگی تقسیم فضا، مدل‌های درب شیشه‌ای کشویی را می‌توان برای جدا کردن بخش‌های اداری، ایجاد اتاق‌های جلسه و مناطق مشابه بدون ایجاد اختلال در طراحی دفتر باز استفاده کرد.

درب های ضد سرقت شیشه ایبازشونده هم در ورودی ساختمان ها و هم در مصارف خانگی و اداری بسیار رایج هستند. مدل های درب ضد سرقت شیشه ایفتوسل نیز یکی از پرکاربردترین گزینه های درب ضد سرقت شیشه ایدر میدان ها و محل کار می باشد.

درب ضد سرقت شیشه اییکپارچه در داخل بال نصب شده است که نامرئی را فراهم می کند و حداکثر ظرافت را به درها می بخشد. درب ضد سرقت شیشه ایکه در کف فرو رفته است، 90 درجه باز می شود و نمادی از راحتی و کارایی بیشتری نسبت به درهای تاب دار است.

تولید گلس دیزین دارای تکنولوژی واترمارک و حساس برای استفاده در سیستم های درب ضد سرقت شیشه ایکشویی دستی، درب های ضد سرقت شیشه ایکشویی و سایر عناصر سازه ای متحرک می باشد. این سیستم های درب ضد سرقت شیشه اینیز به عنوان مکانیزم درب های کشویی غلتکی یا توپی متنوع هستند.

سیستم‌های درب شیشه‌ای برای کاربرد معماری داخلی بزرگ، شفاف و مناسب قبلاً جای خود را در بسیاری از ساختمان‌های مدرن به‌ویژه در نمای بیرونی بتنی، چوبی یا پلاستیکی، دیوارهای جداکننده و درب‌های مشاغل یا مراکز خرید باز کرده‌اند. حتی در بسیاری از ساختمان های خصوصی، شیشه اهمیت بیشتری پیدا می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.