پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه موجب از بین رفتن یک خانواده شد

پودر لباسشویی پرسیل 10 کیلویی ترکیه اغلب حاوی انواع ترکیبات شیمیایی است که بر روی انواع خاصی از مواد تأثیر می گذارد. برخی از مواد شوینده حاوی نرم کننده هایی هستند که از شکننده و سفت شدن مواد شسته شده جلوگیری می کنند.

بسیاری از مواد شوینده حاوی سفید کننده هستند که می تواند در از بین بردن تغییر رنگ و لکه از روی لباس موثر باشد. با این حال، سفید کننده همچنین می تواند به مواد رنگ شده آسیب برساند و بهتر است روی لباس های سفید یا رنگ روشن استفاده شود.

دو نوع پودر وجود دارد: شستشوی دستی و شستشوی ماشینی. هر بسته دارای علامت خاصی است که به تشخیص نوع پودر مربوطه کمک می کند. تفاوت آنها در این است که پودر لباسشویی به دلیل موادی که دارد به خوبی کف می کند.

پودر برای ماشین تحریر نمی داند چگونه. لازم به یادآوری است که پودر لباسشویی دستی را نمی توان به دستگاه اضافه کرد. در غیر این صورت، کف زیاد از فرورفتن اشیا به پایین درام جلوگیری می کند و کیفیت شستشو را کاهش می دهد.

پودر لباسشویی معمولا حاوی مواد ضدعفونی کننده ای است که می تواند میکروب هایی را که با آب از بین نمی روند، از بین ببرد.در حالی که مردم کشورهای صنعتی معمولا از پودر لباسشویی در ماشین لباسشویی استفاده می کنند، پودر را می توان برای شستشوی دستی لباس استفاده کرد.

برخی از شوینده ها حاوی آنزیم ها و ترکیبات شیمیایی هستند که می توانند برای پوست ساینده باشند. افراد می توانند با پوشیدن دستکش های محافظ یا با خرید انواع شوینده هایی که به طور خاص برای افراد دارای پوست حساس طراحی شده اند، آسیب های پوستی را کاهش دهند.

مزایای مواد شوینده مایع لباسشویی نسبت به پودر چیست؟ وقتی صحبت از زمان استفاده از کدام نوع شوینده می شود، عوامل متعددی دخیل هستند، از جمله انواع لکه هایی که با آن مواجه هستید، نوع آبی که دارید و نوع ماشین لباسشویی که استفاده می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.