صابون گلمر لایه بردار عامل فوت یک پیر مرد شد

برای کمک به حذف عرق و کثیفی از پوست شما صابون گلمر لایه بردار مفید است، بنابراین بسیاری از افراد آن را به عنوان بخشی منظم از روال بهداشت شخصی خود قرار می دهند.

شما گزینه های زیادی برای خرید صابون در فروشگاه ها دارید، اما ساخت صابون در خانه نیز امکان پذیر است. ساخت یک صابون ملایم می تواند هم سرگرم کننده و هم مقرون به صرفه باشد. به علاوه، شما می توانید مواد تشکیل دهنده و رایحه ها را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید.

صابون، طبق تعریف، چربی یا روغنی است که با یک ماده قلیایی مخلوط شده است. روغن از یک حیوان یا گیاه می آید، در حالی که قلیایی یک ماده شیمیایی به نام لیس است.

در صابون سازی نواری، لیمو هیدروکسید سدیم است. صابون مایع به هیدروکسید پتاسیم نیاز دارد. ترکیب و سپس حرارت دادن روغن و لیمو باعث تولید صابون می شود. این واکنش شیمیایی صابونی شدن نامیده می شود.

بدون لیمو، صابونی شدن امکان پذیر نیست، بنابراین لیمو برای ایجاد صابون ضروری است. در فرآیند گرم صابون سازی، حرارت خارجی صابون سازی را تسریع می کند.

بیشتر صابون‌ها را می‌توان روز بعد استفاده کرد، اگرچه اگر می‌خواهید نوار سفت‌تری داشته باشید، ایده‌آل است که ۱ هفته صبر کنید. فرآیند سرد از گرمای داخلی استفاده می کند که به طور طبیعی در طی صابون سازی تولید می شود.

صابون فرآیند داغ ظاهری روستایی و ظاهری خانگی دارد. اما اگر میله های تصفیه شده بیشتری را ترجیح می دهید، روش فرآیند سرد را امتحان کنید.

همچنین به خاطر داشته باشید که صابون DIY نسبت به صابون سنتی و فروشگاهی عطر و بوی سبک تری دارد. برای بوی قوی‌تر می‌توانید از اسانس بیشتری استفاده کنید، اما این می‌تواند پرهزینه باشد، به خصوص اگر از روغن‌های گران‌تر استفاده کنید.