شهری که تمام آن با وسایل دکوری شیک تزئین شده است

برخلاف تصور رایج، یک قطعه یا دیوار با وسایل دکوری شیک چشم نواز نیازی به سوزاندن سوراخی در کیف پول شما ندارد. راه های زیادی برای اضافه کردن رنگ، بافت و سبک منحصر به فرد به خانه شما وجود دارد. همه اینها به این است که منابع خود را به دست آورید و از آنچه دارید استفاده کنید.

نکته شگفت انگیز در مورد دیوار گالری این است که چقدر می تواند پویا باشد. کلاه ها، کیف ها و سبدهای بافته شده به عنوان دیوارهای گالری قطعاً مد بوده اند و دلیل خوبی دارد. آنها اصلی و شیک هستند! بعلاوه، ایجاد یک دیوار گالری در نزدیکی درب، لباسی عالی و لحظه آخری را اضافه می کند.

یک ردیف کلاه پانامایی با رنگ خنثی روی یک مانتو یا دسته ای از کلاه ها با روبان های چند رنگ را برای افزایش رنگ در نظر بگیرید – یا یک دیوار کامل را با چند کلاه آفتابی فراموش شده بگیرید تا کمی به اتاق عمق دهید.

ایجاد یک دیوار گالری با سبدهای بافته شده (یا حتی کیف های بافته شده) به همین سادگی و به همان اندازه سرگرم کننده است: شکل گالری مورد نظر خود را تعیین کنید و فقط با چند میخ (ظریف) به چکش کاری بپردازید.

سبدهای دستبافت گزینه‌های بافت و الگوی منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند که در واقع از نظر زیبایی‌شناختی خوشایندتر هستند، زمانی که همسان نیستند. در نظر داشته باشید که برای برخی از آنها در بازار کک یا کشاورز بعدی خود خرید کنید. به جای شلوغ کردن درب یخچال، آثار هنری مورد علاقه خود را از فرزندانتان قاب کنید و یک دیوار گالری با تکه های شکل و اندازه های مختلف ایجاد کنید.

سبدهای الیاف طبیعی برای سازماندهی کمدهای شما و همچنین اتاق خواب و حمام کودکان ایده آل هستند. از همه بهتر، حتی می‌توانید طرح‌های خلاقانه‌ای بیابید که آثار هنری واقعی هستند و به خانه‌تان حسی اصیل و بوهو می‌دهند. اگر اقلام حصیری بزرگ را دوست دارید، می توانید از آنها برای نگهداری لباس های کثیف خود یا ایجاد یک ویژگی مرکزی برای راهروی جلوی خود استفاده کنید.