سنگ قیمتی کوارتز موجب فزایش رزق و روزی می شود

سنگ قیمتی کوارتز در منطقه صنعتی به عنوان فرستنده و جداکننده الکترونیکی، اما همچنین در ساعت، مواد شوینده، خمیر دندان، شیشه و روشنایی الکتریکی استفاده می شود. در مفهوم متافیزیکی، نمادی از قدرت و قدرت پنهان است. انرژی طبیعت را از طریق آن منتقل می کند. اعتقاد بر این است که نشان دهنده قدرت بی نهایت جهان است و حامل می تواند این قدرت را درک کند.

در زمان های قدیم، کریستال های کوارتز همراه با دعا برای باران استفاده می شد. انرژی منفی اطراف فرد را از بین می برد و انرژی مثبت را جمع می کند، فعال می کند و همچنین انباشته می کند. همچنین دارای قابلیتی است که فرم های فکری را فعال می کند.

مزایای کوارتز کریستال این یک تثبیت کننده احساسی است. عملکردهای مغز را تحریک می کند. محافظت در برابر از دست دادن قدرت و سرزندگی را فراهم می کند. به ویژه، تشعشعات ساطع شده از دستگاه هایی مانند تلفن همراه و دستگاه های واکی تاکی را جمع آوری می کند. تمرکز ذهنی را تقویت می کند.

اگر با لمس پوست زیر لباس حمل شود، فرد را از انرژی منفی دیگران محافظت می کند. اگر جزو افراد مثبت اندیش هستید، سنگ خود را به وضوح بپوشید. بنابراین انرژی مثبت اطرافیان را جمع آوری می کند. خاصیت تسکین سردرد دارد. دستگاه گوارش و گردش خون را سالم نگه می دارد و در صورت بیماری بهبود می یابد.

قیمت سنگ کریستال کوارتز با توجه به رنگ، خلوص و اندازه مانند سایر سنگ های طبیعی متفاوت است. برای خرید سنگ کوارتز کریستال اورجینال با قیمت های مقرون به صرفه از 50 لیر و ارسال رایگان اینجا کلیک کنید. به یاد داشته باشید، آنچه سنگ‌های طبیعی را که میلیون‌ها سال پیش تشکیل شده‌اند، ارزشمند می‌کند، تأثیرات معنوی آنها بر مردم و روح انسان است تا ارزش‌های مادی.

سنگ کریستال کوارتز را از کجا بخریم؟ خرید کوارتز کریستال شما می توانید کریستال کوارتز را در هر فروشگاهی که سنگ های طبیعی را در اشکال و اندازه های مختلف می فروشد خریداری کنید. هنگام خرید سنگ خود، انتخاب یک فروشنده سنگ معتبر و اصیل را فراموش نکنید!

شما می توانید سنگ کریستال کوارتز را در طول روز به عنوان یک وسیله جانبی با خود حمل کنید، آن را برای اهداف دکوراسیون در فضای زندگی خود قرار دهید یا از آن در مطالعات مراقبه انرژی و تنفس استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.