دستگاه فشارسنج ارزان قدیمی کوچک

دستگاه فشارسنج ارزان قدیمی کوچک دستگاهی با دقت بالا و با جنس و کیفیت عالی از لحاظ ساخت، دستگاهی مناسب برای مصارف خانگی درمانگاه ها و حتی بیمارستان ها عرضه می شود.

دستگاه فشارسنج ارزان قدیمی کوچک

خرید دستگاه فشارسنج

خرید دستگاه فشارسنج ابتدا تعریفی از فشار خون داشته باشیم ،فشارخون عبارت است از فشاری که خون هنگام عبور از سرخرگ ها به جدار آن ها وارد می‌سازد. اندازه فشار خون به میزان و شدت انقباض قلب، وضع عروق خونی، جنس، سن و دیگر عوامل وابسته است.

فشار خون به عنوان یکی از علائم اصلی حیات شناخته شده است. گاهی فشار خون بالا به عنوان کشنده بی صدا نامیده می شود زیرا تا پایان تقریباً هیچ علامتی ندارد.

فشار خون با افزایش سن بیشتر میشود به طوری که در افراد مسن تراز هر چهار نفر یک نفر از بیماری فشار خون بالا برخوردار است. معمولاً با افزایش سن خطر ابتلا به فشار خون افزایش می یابد.

عواملی مانند سیگار کشیدن، مصرف دخانیات، الکل ها مصرف زیاد نمک یا چربی اشباع شده، نداشتن فعالیت بدنی کافی و بی تحرکی، چاقی و اضافه وزن، استرس، مصرف برخی از قرص ها، همه موجب ایجاد فشار خون بالا میشود.

فشار خون بالا عوارضی همچون حمله قلبی، سکته مغزی، ورم ریه، نارسایی قلب، نارسایی کلیه، آسیب رسیدن به چشم ها و بینایی دارد که بسیار خطر ناک و کشنده هستند.

امروزه با توجه به شرایط زندگی و کم تحرکی و مصرف فست فودها و رژیم غذایی نامناسب میزان ابتلا به فشار خون بسیار افزایش یافته است که زنگ خطری برای جامعه محسوب می شود.

معمولترین روش اندازه گیری فشار خون به وسیله فشار سنج است که امروزه انواع متفاوت آن در بازار وجود دارد. در اندازه گیری فشار خون دو نوع فشار خون سیستولی و دیاستولی وجود دارد.

فشار خون حداکثر سیستولیک و فشار خون حداقل دیاستولیک می باشد که فشار خون حداکثر بین ۹۰ تا ۱۴۰ میلی متر جیوه و فشار خون حداقل بین ۶۵ تا ۸۵ میلیمتر جیوه طبیعی تلقی می شود.

همه عوامل ذکر شده در بالا دلایل مناسبی برای اینکه وجود یک دستگاه فشار خون در منزل لازم است را اثبات می نماید.باخرید دستگاه فشارسنج میتوان به موقع جلوی عواقب خطرناک تر بیماری ها را گرفت.

دستگاه فشارسنج ایرانی

دستگاه فشارسنج ایرانی دستگاه فشار سنج ایرانی ساخته دست جوانان کشورمان که در داخل تولید شده است و دارای دقتی به مراتب بیشتر از نمونه های خارجی آن می‌باشد که باقیمتی مناسب در اختیار هم وطنان عزیز قرارگرفته است.

اکثر پزشکان داشتن دستگاه فشار سنج در منزل را توصیه می کنند. کسانی که دچار بیماری فشار خون هستند یا کسانی که ناگهانی دچار افت فشار می شوند لازم است که فورا فشار آنها گرفته شود.

با مراجعه به درمانگاه، بیمارستان و یا هر جای دیگر فشار لحظه‌ای را اندازه می‌گیرند، اما با داشتن دستگاه فشار سنج در داخل خانه میتوان فشار خود را در ساعات مختلف اندازه بگیرند.

دستگاه فشار سنج دستگاهی است که به راحتی می توانید در سراسر داروخانه ها،مغازه ها،یافروشگاه های بزرگ و حتی از همین جا بصورت آنلاین تهیه کنید.

فشارسنج ها در سه نوع وجود دارند ؛فشارسنج جیوه ای ،فشارسنج عقربه ای و فشارسنج دیجیتالی.

از بین این سه نوع فشارسنج جیوه ای، متداول ترین و استاندارد ترین نوع فشارسنج میباشد، دوام و عمر بسیار بالایی داردو طرز استفاده از آن نیز خیلی آسان می باشد همچنین نیازی به کالیبراسیون مجدد ندارد.

تنها دلیلی که استفاده از این فشار سنج ها را در بعضی از کشورها ممنوع کرده است وجود جیوه (که ماده ای سمی است) می باشد اما همچنان به عنوان پرکاربردترین دستگاه فشارسنج شناخته و استفاده می شود.

دستگاه فشارسنج کوچک

دستگاه فشارسنج کوچک فشارسنج عقربه ای ،که در این نوع فشار سنج از جیوه استفاده نشده است و با استفاده از فشار هوا کار می کند نسبت به فشار سنج های جیوه ای و یا دیجیتالی ارزان تر هستند.اما اشکالی که در این نوع فشارسنج هاوجود دارد این است که باید بعد از استفاده دوباره کالیبره شوند.

فشار سنج های دیجیتالی،سومین نوع فشار سنج ها هستند که نوع پیشرفته فشارسنج های قدیمی محسوب می شوند اما برای اطمینان از دقت و عملکرد آن قبل از استفاده باید نتایج به دست آمده از آن را با فشارسنج جیوه ای مقایسه کرد.

فشار سنج ها از لحاظ بسته شدن محل کاف به دو نوع بازویی و مچی تقسیم می شوند. فشارسنج های بازویی خود نیز به دو دسته عقربه ای و دیجیتالی دسته بندی میشوند.

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی بعضی از اپلیکیشن هایی طراحی شده‌اند که به گفته طراحان آن ها ،می توانند فشار خون را اندازه بگیرند اما داده ها نشان داده است که این اپلیکیشن ها فشار خون را به درستی نشان نمی دهند و استفاده از آنها توصیه نمی شود.

استفاده از فشارسنج های کوچک در منازل بسیار توصیه می شوند با توجه به بیماری فشار خون، مخصوصاً در افراد مسن، برای اینکه پزشک دید بهتر و وسیع‌ تری راجع به بیماری شما داشته باشد بهتر است با استفاده از دستگاه فشارسنج فشار خون خود را در ساعات مختلفی از شبانه روز اندازه گرفته و در اختیار پزشک قرار دهید.

دستگاه فشارسنج سخنگو

دستگاه فشارسنج سخنگو دستگاه فشارسنج سخنگو نوعی پیشرفته‌ای از فشارسنج ها است که امروزه کاربرد بسیار زیادی در سراسر جهان یافته یافته است.استفاده از این فشارسنج ها بسیار راحت می باشد.

باید در هنگام خرید فشارسنج دقت کنید و به چند نکته دقت نمایید ؛دستگاهی را انتخاب کنید که استفاده از آن برای تان راحت باشد، به ویژگی های دستگاه فشار خونی که خریداری می کنید توجه نمایید.

ویژگی دیگر قیمت آن است که متناسب با شرایط شما مطابق با نیازهای خودتان و تمام انتظاراتی که از یک دستگاه فشارسنج دارید اقدام به خرید فشارسنج نمایید.

هرچند همچنان فشارسنج های جیوه ای به عنوان دقیق ترین دستگاه فشارسنج شناخته می شوند اما امروزه دستگاه های جدیدتری دیجیتالی یا سخنگو در بازار موجود هستند که شما می توانید به راحتی آنها را تهیه نمایید.

مرکز ما بهترین انواع فشارسنج ها را با ارزان ترین قیمت و بالاترین میزان دقت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد شما می توانید برای خرید و سفارش این دستگاه های فشارسنج با همکاران ما در این زمینه درتماس باشید.

امیدواریم توانسته باشیم نیاز داخلی کشور را به دستگاه های فشار سنج تامین نماییم. هدف ما کسب رضایت و اطمینان پزشکان و همچنین هموطنان عزیزمان است که با استفاده از کالای داخلی از ما حمایت کرده اند.از اطمینان شما سپاس گزاریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.