درب ضد سرقت سفید دارای هیتر برای سرمای فصل زمستان است

درب ضد سرقت سفید در مجموعه‌ای از گزینه‌ها، از جمله لولایی، تزئینی، روی هم، دو تایی، کشویی یا فرانسوی در دسترس هستند. همچنین طیف وسیعی از صفحه نمایش های امنیتی و فیلم پنجره نیز ارائه می شود. برای صاحبان خانه با اندازه ها یا شکل های غیر استاندارد درب، درب ها و پنجره های امنیتی را می توان برای هر اندازه و مناسبی به صورت سفارشی ساخت.

در کنار زیبایی شناسی خانه شما، یک درب امنیتی می تواند ارزش خانه شما را افزایش دهد. با سرمایه گذاری روی امنیت و ظاهر خانه خود، نیازی به تعویض درب های خود در طول عمر خانه نخواهید داشت، که باعث می شود خانه شما برای خریداران بالقوه جذاب تر شود.

این امر مخصوصاً اگر محله شما محله ای است که در آن هجوم به خانه ها رایج تر است، صادق است. مردم مطمئناً به سمت خرید خانه ای که در آن احساس امنیت بیشتری می کنند جذب می شوند.

هنگام در نظر گرفتن درب های امنیتی، معمولاً فرض می شود که درب ورودی تنها نقطه ورودی است که نیاز به تقویت دارد. با این حال، اگر ایوان پشتی یا محفظه پاسیو دارید، توصیه می شود در این نقطه ورودی یک درب امنیتی یک یا دو نفره نیز نصب کنید.

سارقان همیشه درب ورودی شما را هدف قرار نمی دهند و به دنبال آسیب پذیری ها و سایر امکانات ورودی مانند یک پنجره کمی باز می گردند. با نصب توری یا یک صفحه ایمنی با کیفیت، ورود به ورودی‌های فرعی را سخت‌تر کنید و ورود آن‌ها به خانه‌تان را در هر نقطه ورودی سخت‌تر می‌کنید.

نصب درب امنیتی در ایوان پشتی یا محفظه پاسیو به شما امکان می دهد از مزایای اضافی افزایش حریم خصوصی، کنترل آفات و حشرات، کنترل آب و هوا، همراه با آرامش خاطر ناشی از دانستن اینکه خانه شما از جلو، پشت و از همه جهات محافظت می شود، به شما کمک می کند.