تیشرت سوزنی شماره دار هدیه ای از دونالد ترامپ به سفیر انگلستان

تیشرت سوزنی شماره دار به عنوان “زیر تیشرتی بدون یقه، کوتاه یا بدون آستین، معمولاً نخی” تعریف می شود. تیشرت ها اغلب دارای دکمه هایی در جلو و یقه هستند. آنها می توانند آستین بلند یا کوتاه داشته باشند. تیشرت های آستین کوتاه معمولاً در طول تابستان پوشیده می شوند.

تی‌شرت‌ها به دلیل شکل تی‌شکل به اصطلاح معروف هستند. آنها اکثر اوقات دارای آستین کوتاه و بدون دکمه هستند. چون آسان و راحت هستند، در بین جوانان محبوبیت دارند. تیشرت هایی با آستین کوتاه یا بلند را می توان در قسمت بالاتنه پوشید.

تی شرت های مردانه اغلب از پنبه تشکیل شده و آستین های کوتاه تری نسبت به تیشرت ها دارند. تیشرت‌ها در سبک‌ها، رنگ‌ها، طرح‌ها و متریال‌های مختلف موجود هستند، اما تی‌شرت‌ها معمولاً فقط در یک سبک و بدون هیچ الگوی موجود هستند.

به طور معمول، آنها با متن، تصاویر یا الگوهای سفارشی چاپ می شوند. تصاویر فرزندان یا ستاره راک مورد علاقه خود را می توانید روی تی شرت قرار دهید. تیشرت های یقه دار یا یقه دار یکی از لباس های رسمی مردانه است که می تواند در هر جلسه مهمی پوشیده شود.

تیشرت ها الیاف طبیعی از جمله پنبه، کنف، پشم، ابریشم و رامی هستند. الیاف مصنوعی شامل پلی استر، ویسکوز و تنسل است. ویژگی های معمولی تیشرت شامل یقه، آستین با سرآستین، باز شدن تمام قد جلو از یقه تا سجاف و جیب است.

ترکیب تی شرت و تیشرت را می توان تقریباً با هر قسمت پایینی برای ظاهری شیک استفاده کرد. تیشرت و تی شرت هر دو را می توان در کمد لباس مردانه هوشمند گنجاند.

اگر علاقه مند به خرید تی شرت های مردانه با چاپ گرافیکی هستید، باید تی شرت ها و تی شرت های خود را با طراحی زیبا برای تی شرت خود استایل کنید. انواع طرح‌های تی‌شرت مبتنی بر تم را کاوش کنید تا بدون دردسر یک بیانیه مد داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.