با مایع لباسشویی دستی تیرگی های بدن خود را از بین ببرید

شوینده‌های مایع لباسشویی دستی تبدیل به یک فرمت شوینده محبوب برای از بین بردن لکه‌های لباس شده‌اند. مایع به الیاف پارچه نفوذ می کند تا لکه را از بین ببرد. با توجه به تعداد زیادی مایع لباسشویی که این روزها در بازار ظاهر می شود، انتخاب مایع لباسشویی بالا برای نیازهای شما کاملاً دشوار است.

Skip به عنوان یک نام خانوادگی قابل اعتماد در آفریقای جنوبی، طیف وسیعی از مایعات شستشوی برتر را برای شما به ارمغان می آورد که مناسب هر شستشو باشد. مایع شستشوی آن به قدری موثر عمل می کند که هیچ اثری از خود باقی نمی گذارد.

اسکیپ یک شوینده مایع لباس تولید کرده است که به طور فعال از لباس های شما در حین تمیز کردن مراقبت می کند. فرمول پیشرفته آن برای از بین بردن کثیفی و لکه های روی لباس شما بدون آسیب رساندن به الیاف کار می کند.

بر خلاف بسیاری از مواد شوینده پودری، کاملا حل می شود و هیچ اثری روی لباس شما باقی نمی گذارد. این یک مایع است، بنابراین مانند مواد شوینده پودری، جمع نمی شود. Skip باعث صرفه جویی در انرژی می شود زیرا مایع شستشوی آن می تواند به طور موثر در آب سرد استفاده شود. برای استفاده در تمام دمای آب مناسب است.

برای پیش درمان لکه ها مناسب است زیرا می توان آن را مستقیماً روی لکه های سرسخت اعمال کرد. لباس های شما را در حین محافظت و مراقبت از آن ها تمیز می کند و عطر و بوی تازه ای ماندگار بر روی لباس های شما می گذارد. و در یک بطری قابل بازیافت عرضه می شود که نگهداری و حمل آن آسان است.

شوینده مایع ضد پیری جدید Skip با فناوری Fiber Care™ برای نفوذ عمیق به الیاف پارچه در طول فرآیند شستشو طراحی شده است. مواد شوینده در حالی که الیاف پارچه را صاف و هم تراز می کند تمیز می کند تا کثیفی ها و لکه ها راحت تر شسته شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.