با صابون کربن سیاه دکتر بیز پوست خود را بدون آسیب برنز کنید

به طور ناگهانی، زغال چوب همه جا در محصولات زیبایی مانند صابون کربن سیاه دکتر بیز وجود دارد. شما می توانید آن را در بسیاری از چیزها، از جمله ماسک های صورت، دئودورانت ها و خمیر دندان پیدا کنید. طبق علم، زغال سنگ سموم را از بدن دفع می کند. این می تواند توضیح دهد که چرا محصولات زغال چوب در صنایع زیبایی و غذایی محبوبیت فزاینده ای پیدا می کنند.

صابون زغال یک سم زدایی موثر و محبوب است که آلودگی ها، آلاینده ها و باکتری ها را از بدن پاک می کند. صنعت زیبایی شاهد افزایش علاقه به اثرات صابون زغال فعال بر روی پوست، از جمله مزایای صابون زغال چوب برای صورت است.

برای درمان آکنه، ضد پیری و درمان پسوریازیس مفید است. انواع زغال چوب دو نوع زغال چوب وجود دارد زغال چوب فعال و زغال چوب معمولی. زغال فعال با زغالی که برای روشن کردن باربیکیو استفاده می کنید متفاوت است. زغال چوب معمولی حاوی بریکت هایی است که فعال نشده اند و حاوی مواد سمی هستند که انسان نمی تواند آنها را تحمل کند.

هنگام گشت و گذار در راهروی زیبایی، دیدن “زغال فعال” به عنوان یک ماده در صابون بسیار رایج است. متداول ترین مواد مورد استفاده در زغال چوب فعال عبارتند از چوب، پوسته، هسته میوه، ذغال سنگ نارس، استخوان و خمیر کاغذ کارخانه.

زغال چوب فعال از قرار دادن یک ماده کربنی متراکم در معرض دمای بسیار بالا به دست می آید. سپس از بخار یا هوای گرم برای فعال کردن مواد استفاده می شود. در طی این فرآیند، مواد متخلخل تر می شوند و سطح بیشتری دارند، بنابراین می توانند انواع مایعات و گازها را جذب و به هم متصل کنند.

یک اینچ مکعب زغال چوب دارای مساحتی معادل 150000 فوت مربع است که از نظر قدرت جذب واقعا شگفت انگیز است. زغال چوب آنقدر در جذب سموم از پوست ما موثر است که مقدار کمی از آن می تواند این کار را انجام دهد.

توانایی زغال چوب فعال برای اتصال به سموم منجر به استفاده از آن به عنوان یک درمان اضطراری برای مسمومیت ها و مصرف بیش از حد در محیط های پزشکی شده است. زغال چوب فعال نیز برای تصفیه آب استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.