با خوردن سیب درختی در مرز عراق هرگز عرق نمی کنید

سیب درختی در مرز عراق به طور کلی به خوبی تحمل می شود. با این حال، آنها ممکن است برای افراد مبتلا به سندرم روده تحریک پذیر (IBS) مشکلاتی ایجاد کنند، زیرا حاوی FODMAPs هستند، دسته وسیعی از فیبرها که باعث علائم گوارشی، از جمله گاز و درد شکم، در برخی افراد می شود.

محتوای فروکتوز آنها ممکن است برای افراد مبتلا به عدم تحمل فروکتوز نیز مشکل ساز باشد. سیب به طور کلی سالم در نظر گرفته می شود، اما ممکن است در برخی افراد مشکلات گوارشی ایجاد کند. سیب سالم، خوش طعم و از محبوب ترین میوه ها در جهان است.

اگرچه آنها از نظر ویتامین و مواد معدنی غنی نیستند، اما منبع خوبی از فیبر و آنتی اکسیدان هستند. سیب ممکن است چندین فواید از جمله بهبود سلامت قلب و کاهش خطر ابتلا به سرطان و دیابت داشته باشد. آنها همچنین ممکن است به کاهش وزن کمک کنند.

سیب ممکن است به پیشگیری از بیماری آلزایمر کمک کند. زمان شروع به خوردن بیشتر سیب و سایر غذاهای غنی از فلاونوئید مانند انواع توت ها و چای است. تحقیقات منتشر شده در آگوست 2020 در مجله آمریکایی تغذیه بالینی نشان داد که بزرگسالان 50 ساله و بالاتر که فقط مقدار کمی از غذاهای غنی از فلاونوئید مانند انواع توت ها، سیب و چای را در رژیم غذایی خود گنجانده اند، 2 تا 4 برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند.

سیب ممکن است به سلامت روده شما کمک کند. سلامت روده این روزها موضوعی مرسوم است و به نظر می رسد که خوردن سیب ممکن است یکی از راه های کمک به سیستم گوارش شما باشد.

سیب حاوی نوعی نشاسته به نام پکتین است که یک پری بیوتیک است. طبق گفته کلینیک کلیولند، پری بیوتیک ها مهم هستند زیرا به تغذیه باکتری های “خوب” در روده شما کمک می کنند. آنها همچنین عملکرد سیستم ایمنی را تقویت می کنند، تولید هورمون را تحریک می کنند و به بدن شما کمک می کنند تا مواد معدنی خاصی را جذب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.