با استفاده از تجهیزات پزشکی یاسوج دلیل مرگ عزیزان خود را بسنجید

برای مدیریت تجهیزات پزشکی یاسوج مدیریت دستی سنتی قادر به پاسخگویی به نیازهای واقعی نبوده است. فقدان علمی در خرید تجهیزات، ناتوانی در نظارت موثر بر استفاده از تجهیزات و عدم مدیریت ایمنی تجهیزات در مدیریت، تأثیر زیادی در ارتقای سطح پزشکی بیمارستان دارد.

به منظور بهبود سطح مدیریت تجهیزات پزشکی، بیمارستان ها باید از فناوری مدرن اینترنت اشیا استفاده کامل کنند، ارزش فناوری اینترنت اشیاء را بازی کنند و به اثر مدیریت هوشمند تجهیزات دست یابند. اصلاحات پزشکی موضوع مهمی در توسعه اجتماعی کنونی چین است.

دولت منابع اجتماعی زیادی را برای ارتقای توسعه خود سرمایه‌گذاری کرده و در خدمات پزشکی، مراقبت‌های بهداشتی پیشگیرانه، سیستم پزشکی، تجهیزات پزشکی و بسیاری از جنبه‌های دیگر پیشرفت زیادی داشته است تا بتواند معیشت مردم را بهتر ارائه دهد.

با پیشرفت تکنولوژی مدرن پزشکی، تجهیزات پزشکی به سرعت رواج یافته است. تجهیزات پزشکی دارای ویژگی های بسیاری هستند، تعداد زیاد، عمر طولانی، ارزش بالا، مکان های پراکنده و مدیریت دشوار.

علاوه بر این، ماهیت بیمارستان‌ها مشخص می‌کند که استفاده از تجهیزات پزشکی همیشه در حال تغییر است، که الزامات جدیدی را برای مدیریت پویا بیمارستان‌ها مطرح می‌کند. اگرچه برخی از بیمارستان ها مدیریت بارکد را پیاده سازی کرده اند که شدت کار را تا حدی کاهش می دهد و کارایی مدیریت تجهیزات را بهبود می بخشد.

اما همچنان مشکلاتی مانند مشکل در موقعیت یابی تجهیزات و اطلاعات مستعد خطا وجود دارد که در نتیجه راندمان کاری پایین و درصد خطای بالایی دارد. ردیابی و مدیریت تجهیزات در زمان واقعی و مدیریت علمی و مؤثر تجهیزات پزشکی ضروری است.

بنابراین، استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات پیشرفته برای ردیابی و موقعیت یابی خودکار اطلاعات تجهیزات پزشکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از یک طرف، می تواند از حذف بازرسی و نگهداری تجهیزات جلوگیری کند.

از سوی دیگر، همچنین برای تعریف مسئولیت حوادث پزشکی مرتبط با تجهیزات پزشکی، تغییر وضعیت فعلی که مدیریت دقیق اطلاعات تجهیزات پزشکی دشوار است و ارائه مبنای نظری و راهنمایی عملی برای نظارت و مدیریت بیمارستان مفید است.